Ośrodek wypoczynkowy Zacisze w Rentynach położony jest w malowniczej okolicy nad brzegiem jeziora Giłwa, w pobliżu Gietrzwałdu, niedaleko trasy krajowej łączącej Olsztyn i Ostródę.

Dysponujemy 85 miejscami noclegowymi, w bardzo dobrze wyposażonych domkach 4-osobowych z aneksami kuchennymi i tarasami. Domki posiadają ogrzewanie i mogą być użytkowane przez cały rok. W czterech domkach znajdziecie Państwo dodatkowo kominki a w domku LUX saunę.

Ośrodek posiada plażę z dostępem do jeziora oddaloną zaledwie 100 m od domków. Wypożyczamy sprzęt wodny oraz rowery górskie.

Pięknie zalesione tereny zachęcają do spacerów i grzybobrania. Jezioro posiada doskonałe warunki do wędkowania. Najmłodsi wczasowicze mogą skorzystać z placu zabaw oraz świetlicy gdzie można pograć w piłkarzyki i tenisa stołowego.

Jesteśmy przygotowani do zorganizowania obozów młodzieżoywch, zimowisk oraz każdego spotkania firmowego i integracyjnego.Na życzenie gości oferujemy pakiety usług z zajęć fakultatywnych , imprezy i wycieczki regionalne.

 
projekt i wykonanie: Kinsoft Systemy Informatyczne